Twórcze inspiracje na stronach www


Postanowiłam tutaj zamieszczać adresy stron internetowych, blogów itp. z inspiracjami, wzorami i innymi miejscami, do których zaglądam czasami lub częściej. A wszystko po to, aby ktoś mógł skorzystać i żebym ich nie straciła, jak zmienię komputer. Myślę, że będzie ich przybywało z czasem. Na razie kilka, chociaż cały czas szukam inspiracji, ale po prostu stronki czasami gdzieś uciekają. Kolejność raczej przypadkowa, w zależności na co udaje mi się trafić.

1) Heaven and Earth Designs  Czyli w skrócie HEAD - kopalnia wzorów dla osób, które lubią większe formy do wyszywania. Ale uwaga, można spędzić dużo czasu na oglądaniu wzorków, bo jest w czym wybierać.

2) Moje krzyżyki  Blog, z którego można się dużo dowiedzieć. Zawiera filmy obrazujące parkowanie w sposób jasny i przystępny. Dziękuję autorce, że dzięki Niej poznałam nową technikę.

3) Gazetki Cross Stitch Dużo numerów.

4) Pasje odnalezione Blog, gdzie zdarza mi się zajrzeć, by coś podpatrzyć. I to nie tylko w związku z haftem krzyżykowym.

5) Kuferek Meri Inspiracje z różnych zakresów rękodzieła.

6) Igolki Kopalnia wzorów i wszystkie za darmo.

7) Gazetki Cross Stitch Kolejna porcja gazetek.

8) Wzory Całe mnóstwo.

9) Wzory

10) Wzory

Ostatnio spędziłam trochę czasu na poszukiwaniu wzorów i trafiłam na parę przydatnych stronek, tym razem większość to stronki rosyjskie, ale jak ja dałam radę się zorientować, to i inni dadzą radę.

11) Rosyjski blog Pętelka

12) Wzorki, wzorki wzorki Znowu rosyjska stronka, ale wspaniała. Bogactwo wzorów, do wyboru do koloru i wszystko do pobrania na życzenie:). Tylko ostrzegam, wejście na tę stronkę powoduje utratę paru godzin z życia...

13) Forum wspomnianej wyżej Pętelki (punkt 11). Wzorki posegregowane według producentów.

14) Oczywiście wzorki

15) I jeszcze więcej

16) Trochę z SODY

17) I kolejne wzory nie tylko znanych marek
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz